Dotacje z KSRG 2022


Jaki sprzęt podlega dotacji KSRG w 2022?

 

Przedstawiamy kompletny zakres przedmiotowy dotacji na realizację zadania publicznego pn. "Zapewnienie gotowości bojowej jednostki ochrony przeciwpożarowej włączonej do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego" w roku 2022.

Nieustannie wsłuchując się w Wasze potrzeby, kolejny raz do poniższego zestawienia wybraliśmy produkty gwarantujące jakość, skuteczność i satysfakcję. Tak jak potrzebujecie.


Produkty w linkach można obejrzeć bezpośrednio po kliknięciu. W przypadku chęci zapoznania się z alternatywnymi propozycjami prosimy użyć wyszukiwarki  w sklepie lub kontakt z naszymi specjalistami.

 

Podane ceny w linkach są przykładowe. Aby uzyskać indywidualną wycenę na korzystniejszych zasadach prosimy o kontakt mailowy na dedykowany adres ksrg2022@straz.com.pl lub z naszym specjalistą wg poniższego wykazu:

 

Nasi specjaliści na Państwa terenie :

 

  łódzkie, świętokrzyskie i śląskie - 607 444 060

  mazowieckie, podlaskie i lubelskie - 721 484 222

  dolnośląskie, opolskie, lubuskie i wielkopolskie 605 324 400

  zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, małopolskie i podkarpackie - 693 044 900

 

 

 

 

Zakres przedmiotowy dotacji na realizację zadania publicznego pn. "Zapewnienie gotowości bojowej jednostki ochrony przeciwpożarowej włączonej do krajowego systemu ratowniczo-gaśniczego" w roku 2022:Drukuj stronę Skomentuj wiadomość

Zadaj pytanie do konsultanta

Opinie


Brak opinii

Horpol - Kompleksowa Ochrona Przeciwpożarowa:
Podaj frazę do wyszukania...