Dotacje z MSWiA 2022


Jednostki OSP poza systemem KSRG mogą ubiegać się o dotację z MSWiA

Przedstawiamy kompletny zakres przedmiotowy z dotacji MSWiA na rok 2022 dla jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych nienależących do systemu KSRG.Produkty w linkach można obejrzeć bezpośrednio po kliknięciu. W przypadku chęci zapoznania się z alternatywnymi propozycjami sprzętowymi prosimy użyć wyszukiwarki w sklepie.

Podane ceny w linkach są przykładowe. Aby uzyskać indywidualną wycenę na korzystniejszych zasadach prosimy o kontakt mailowy na dedykowany adres mswia2022@straz.com.pl lub z naszym przedstawicielem wg poniższego wykazu:


Nasi przedstawiciele na Państwa terenie:

łódzkie, świętokrzyskie i śląskie - 607 444 060

mazowieckie, podlaskie i lubelskie - 721 484 222

dolnośląskie, opolskie, lubuskie i wielkopolskie - 605 324 400

zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, małopolskie i podkarpackie - 693 044 900

UWAGA!

W poniższym wykazie przedstawiamy kompletny zakres przedmiotowy na realizację zadania publicznego pn: "Przygotowanie jednostek ochotniczych straży pożarnych do działań ratowniczo-gaśniczych" w roku 2022.

Wykaz jest bardzo podobny do wykazu KSRG, oznaczyliśmy w nim na czerwono pozycje, których nie mogą kupić jednostki poza systemem KSRG oraz na zielono te pozycje, które zostały dodane specjalnie dla jednostek poza systemem.


W sprawie terminów zgłaszania się po dotację, wielkości dotacji czy udziału procentowego wkładu własnego prosimy się pytać w swoich Komendach Powiatowych/ Miejskich PSP.

Drukuj stronę Skomentuj wiadomość

Zadaj pytanie do konsultanta

Opinie


Brak opinii

Horpol - Kompleksowa Ochrona Przeciwpożarowa:
Podaj frazę do wyszukania...